Kredyty dla firm Poznań i cała Polska | Pożyczki dla firm | Leasing | Faktoring

Od ponad 12 lat wspieramy firmy z całej Polski, w zakresie uzyskania finansowania.

Kilkadziesiąt instytucji finansowych dla firm w 1 miejscu – Autoryzowany Partner.

Kredyty dla firm, pożyczki dla firm, leasing, faktoring, ubezpieczenia.

Jesteśmy lokalną, rodzinną firmą z siedzibą w Poznaniu.

Posiadamy wyspecjalizowanych doradców, zajmujących się od lat kompleksową obsługą finansową dla biznesu.

Analizujemy indywidualnie sytuację każdego Klienta.

Obsługujemy Klientów z całego kraju.

Zaufało nam tysiące firm, rolników i konsumentów!

HAPPY CREDIT – Eksperci Finansowi
tel. 799 823 827

Lub uzupełnij formularz kontaktowy poniżej.

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 19:00, w soboty od 10:00 do 16:00.

Co możemy zaproponować?

  • Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne,
  • Kredyty obrotowe,
  • Limity w koncie,
  • Kredyty w procedurze uproszczonej dla wolnych zawodów,
  • Kredyty inwestycyjne,
  • Kredyty dla deweloperów,
  • Kredyty rewolwingowe,
  • Kredyty samochodowe,
  • Pożyczki hipoteczne,
  • Leasing – bankowy i pozabankowy,
  • Pożyczka leasingowa,
  • Faktoring jawny z cesją z faktur, z regresem lub bez regresu,
  • Faktoring cichy pod zabezpieczenie w postaci nieruchomości, maszyn, pojazdów,
  • Faktoring odwrócony – tylko w połączeniu z faktoringiem jawnym lub pod zabezpieczenie w postaci nieruchomości, maszyn, pojazdów,
  • Pożyczka pod obroty z terminala do przyjmowania płatności kartą, z bramek do płatności w sklepie Internetowym, aplikacji do dowozu jedzenia,
  • Finansowanie pozabankowe dla firm – sprawdź szczegóły tutaj. Pożyczki bez BIK/KRD, Leasing bez BIK/KRD, Faktoring bez BIK/KRD.
  • Ubezpieczenia dla firm – OC/AC, GAP, majątkowe, grupowe dla pracowników.

UWOLNIJ KAPITAŁ ZAMROŻONY W NIERUCHOMOŚCI, POJAZDACH LUB MASZYNACH!

 • Zapytaj o ofertę finansowania pod posiadany majątek – bez względu na wiek przedmiotu, datę zakupu, rok produkcji,
 • Finansowanie w formie pożyczki lub leasingu zwrotnego,
 • Indywidualne podejście do ewentualnych problemów w bazach dłużników.

TERMINALE PŁATNICZE I BRAMKI DO PŁATNOŚCI ON-LINE

Możemy zaproponować także terminale płatnicze dla firm do przyjmowania płatności kartą i bramki do płatności on-line w sklepie Internetowym.

Możliwość skorzystania z programu “Polska bezgotówkowa”.

Posiadasz już terminal lub bramkę do przyjmowania płatności on-line?

Sprawdź, czy możemy zaproponować Ci lepsze warunki prowadzenia terminala w innej firmie.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

HAPPY CREDIT – Eksperci Finansowi
tel. 799 823 827

Lub uzupełnij formularz kontaktowy poniżej.

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 19:00, w soboty od 10:00 do 16:00.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy


Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

*Rozumiem, że wysyłając zapytanie o ofertę kredytową lub o inny produkt lub usługę, zawarte w niniejszym formularzu, jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny oraz e-mail`owy w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FHU BART moich danych osobowych w celach informacyjnych, handlowych i marketingowych, w tym profilowania, dotyczących produktów i usług dostępnych w FHU BART w szczególności w zakresie pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, w tym także przygotowania i przedstawienia oferty handlowej Partnerów współpracujących z FHU BART.

Podstawę prawną przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda, która może być wycofana w każdym czasie.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FHU BART informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług dostępnych w FHU BART w szczególności w zakresie pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, w tym także oferty handlowej Partnerów współpracujących z FHU BART, wybierając jako formę kontaktu:
*połączenia głosowe – rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe (podstawę prawną stanowi art. 172 Prawa telekomunikacyjnego).
*wiadomości elektroniczne – e-mail, sms/mms, portale społecznościowe (podstawę prawną stanowi art. 10 ust. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Powyższe zgody na komunikację mogą być wycofane w każdym czasie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FHU BART. Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: FHU BART. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora oraz udzielona przez Ciebie zgoda na kontakt telefoniczny, którą udzielasz klikając przycisk "Wyślij". Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest FHU BART NIP 781-185-27-75 z siedzibą w Poznaniu, ul. Świecka 7/9, 60-454 Poznań. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia, w tym kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych FHU BART w zakresie pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowego lub realizacji usług płatniczych, a także przedstawienia oferty handlowej dostawców tych produktów i usług. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych i kategoriach odbiorców danych, można znaleźć klikając tutaj.

Na podstawie 55 opinii
Nikola Terka
Nikola Terka
20/01/2024
Profesjonalne podejście, fachowa wiedza, pomoc na każdym etapie procesu. Bardzo polecam szczególnie panią Martynę Bachurzyńską, która poza indywidualnym podejściem do klienta, ma ogrom sympatii i bardzo ludzkie podejście. Polecam!
Krzysztof Józefiak
Krzysztof Józefiak
20/12/2023
Bardzo polecam Panią Martynę - pełen profesjonalizm, komunikatywność i zaangażowanie!
Karol Kujawski
Karol Kujawski
24/11/2023
Mogę polecić z czystym sumieniem. Pani Martyna była moim przewodnikiem podczas całego procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny. Kontakt na bieżąco, nawet w przypadku przebywania na urlopie, wiedza oraz cierpliwość. Profesjonalizm w 100%.
OurView
OurView
10/11/2023
Zdecydowanie polecam, jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Martyny!
Adrian Kawski
Adrian Kawski
05/11/2023
Świetne podejście do klienta, stały kontakt ze strony Pana Bartka. Udało się załatwić leasing z bardzo dobrą ofertą mimo kilku przeszkód. Niedługo wrócimy po kolejną ofertę 🙂 Gorąco polecam!
Luke Pekala
Luke Pekala
03/11/2023
Bardzo polecam to miejsce na konsultacje i fachowe porady. Osobiście realizowałem w Happy Credit pewien projekt, a moimi sprawami zajmowała się Pani Martyna - miła dla klienta, a przy tym profesjonalna, konkretna i dopasowująca rozwiązania do aktualnych realiów rynkowych.
Bar Mat
Bar Mat
27/10/2023
Serdecznie polecam, obsługa na najwyższym poziomie, szybko, konkretnie, kredyt 2%, polecam!
Natalia Maciejewska
Natalia Maciejewska
26/10/2023
Bardzo polecam, pełen profesjonalizm! Jestem niesamowicie zadowolona ze świadczonych usług.
Artur Balicki
Artur Balicki
25/10/2023
Pan Dawid pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Od samego początku był bardzo pomocny, aż do samego końca zakupu mieszkania. Polecam serdecznie każdemu kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Na pewno pozostaniemy z Panem Dawidem w kontakcie.

Kantor Internetowy


Zapraszamy do korzystania z kantoru naszego partnera. Jak to zrobić? Klinij w poniższy baner, zarejestruj swoje konta w walucie polskiej oraz zagranicznej i korzystaj!

Po zarejestrowaniu się jest dostępna znacznie większa ilość par walutowych.

Porównując kursy np. w swoim banku lub w innym kantorze, należy porównywać w tym samym momencie - kursy są aktualizowane na bieżąco, zmieniają się co kilka sekund.

Nasz partner to TMS Brokers - marka działająca od ponad 20 lat na rynku, a od marca 2021 roku TMS Brokers należy w 100% do globalnego lidera na rynku wymiany walut - OANDA Global Corporation.

Zarejestruj się w kantorze naszego partnera


Zarejestruj się w kantorze naszego partnera


Treści powyższego baneru pochodzą z serwisu TMS BROKERES. Stanowią własność prawnie chronioną należącą do OANDA TMS Brokers S.A. i/lub jej partnerów.

Współpraca - linki afiliacyjne i banery zawierające linki afiliacyjne na stronie prowadzą do ofert naszych partnerów, w tym do oferty OANDA TMS Brokers S.A.

Oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Tagi: kredyty dla firm, kredyt dla firm, pożyczki firmowe, pożyczki dla firm, kredyty firmowe, kredyty dla przedsiębiorców, pożyczki dla przedsiębiorców, szybkie kredyty firmowe, kredyty dla firm Poznań, kredyt dla firm Poznań, pożyczki firmowe Poznań, pożyczki dla firm Poznań, kredyty firmowe Poznań, pożyczki firmowe Poznań, pożyczki dla przedsiębiorców Poznań, szybkie kredyty firmowe Poznań, szybka firmówka Poznań, kredyt dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Poznań, kredyt dla spółek Poznań, kredyt na sp. z o.o. Poznań, kredyt na S.A. Poznań, kredyt na spółkę cywilną Poznań, kredyty dla spółek cywilnych Poznań, kredyty dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań, kredyt dla spółek akcyjnych Poznań, finansowanie firm Poznań, dofinansowanie firm Poznań, kredyt z eurofunduszy Poznań, kredyty samochodowe dla firm Poznań, samochodówka firmowa Poznań, leasing dla firm Poznań, leasing firmowy Poznań, leasing Poznań, kredyt dla zadłużonych firm Poznań, kredyty bez BIK dla firm Poznań, kredyty dla firm z problemami finansowymi Poznań, kredyty dla firm szybka decyzja Poznań, kredyty obrotowe Poznań, obrotówka Poznań, kredyty hipoteczne dla firm Poznań, pożyczki hipoteczne dla firm Poznań, kredyty inwestycyjne Poznań, kredyt na rozwój firmy Poznań, kredyty firmowe wielkopolska, kredyty dla firm wielkopolska, kredyty dla firm Swarzędz, kredyty dla firm Czerwonak, kredyty dla firm Komorniki, kredyty dla firm Tarnowo Podgórne, kredyt dla firmy Luboń, kredyt dla firm Wągrowiec, kredyt dla firm Szamotuły, kredyty firmowe Oborniki, pożyczka dla firm Pniewy, kredyt firmowy Gniezno, kredyt dla firm Września, kredyt na samochód dla firmy Poznań, kredyt na start Poznań, kredyty dla nowych firm Poznań, kredyt na założenie firmy Poznań, pieniądze na założenie firmy Poznań, Happy Credit Poznań, Happy Credit - Niezależni Doradcy Finansowi Poznań, kredyty korporacyjne Poznań, finansowanie przedsiębiorstw Poznań, leasing Poznań, doradca kredytów firmowych Poznań, pozyczka dla firm Poznań, pożyczka dla firm Poznań, pożyczki firmowe Poznań, pożyczka dla firmy Szamotuły, pożyczki na jednoosobową działalność gospodarczą Poznań, kredyty obrotowe Poznań, kredyty rewolwingowe Poznań, leasing Poznań, wspacie dla firm Poznań, kredyty dla firm Środa Wielkopolska, kredyty dla firm Mosina, kredyty dla firm Opalenica, kredyty dla firm Buk, kredyty dla firm Nowy Tomyśl, kredyty dla firm Grodzisk Wielkopolski, pożyczki dla firm Środa Wlkp., pożyczki dla firm Buk, pożyczki dla firm Opalenica, pożyczki dla firm Grodzisk Wlkp., pożyczki dla firm Nowy Tomyśl, pożyczki dla firm Mosina, factoring Środa Wielkopolska, factoring Nowy Tomyśl, factoring Grodzisk Wlkp., faktoring Grodzisk Wielkopolski, pożyczki pozabankowe dla firm Środa Wielkopolska, kredyty na start dla firm Poznań, kredyty dla startupów Poznań, finansowanie startup Poznań, pożyczka dla nowej firmy Środa Wielkopolska, kredyty dla firm Wronki, pożyczki dla firm Wronki, pożyczki dla firm Trzcianka, kredyty firmowe Trzcianka, kredyty dla firm Międzychód, kredyty dla firm Międzyrzecz, kredyty firmowe Międzychód, kredyty firmowe Międzyrzecz, pożyczka dla firmy Międzychód, pożyczka dla firmy Międzyrzecz, Od ponad 12 lat pomagamy firmom z Poznania i całej Polski uzyskać finansowanie bankowe i pozabankowe bez BIK KRD - kredyty, pożyczki, leasing, faktoring, ubezpieczenie. Kilkadziesiąt instytucji finansowych w 1 miejscu. Kredyty dla firm Poznań, kredyt dla firmy Poznań, pożyczki firmowe Poznań, pożyczka dla firm Poznań, faktoring Poznań, kredyty firmowe Poznań, kredyty na działalność Poznań, pożyczki dla firm Poznań, kredyt firmowy Poznań, kredyty dla przedsiębiorców Poznań, kredyt firmowy Poznań, kredyt dla spółki Poznań, kredyt dla jednoosobowej działalności Poznań, kredyty dla firm Poznań opinie, kredyty dla firm Poznań Głogowska 45, kredyty dla firm Poznań jaki bank wybrac, kredyty dla firm Poznań lista banków, kredyty dla firm Poznań doradca kredytowy, kredyty dla firm Poznań pośrednik kredytowy, kredyty dla firm Poznań pośrednik kredytowy, kredyty dla firm Poznań biuro kredytowe, kredyt na firmę Poznań, faktoring Poznań, finansowanie faktur, faktoring finansowanie faktur, firmy faktoringowe Poznań, faktoring Poznań Głogowska 45, faktoring Poznań bez BIK, faktoring Poznań bez KRD, faktoring Poznań bez BIK KRD, faktoring pozabankowy, faktoring Poznań pozabankowy, faktoring pozabankowy Poznań, faktoring jawny, faktoring jawny Poznań, faktoring z cesją, faktoring z cesją należności, faktoring z regresem, faktoring bez regresu, regres faktoring, faktoring w PLN, faktoring w EUR, faktoring globalny, faktoring w USD, faktoring w euro, faktoring w dolarach, faktoring z ubezpieczeniem, faktroign bez ryzyka, faktroing z ubezpieczeniem transakcji, faktoring z komornikiem, faktorign bez baz, faktoring na firmę z Niemiec, faktoring na firmę z Francji, faktoring na firmę z Włoch, faktoring na firmę z Holandii, faktoring na firmę z Finlandii, faktoring na firmę ze Szwecji, faktoring na firmę z Hiszpanii, faktorng międzynarodowy, faktoring na kontrahenta z Niemiec, faktoring na kontrahenta z Francji, faktoring na kontrahenta z Włoch, faktoring na kontrahenta z Holandii, faktoring na kontrahenta z Finlandii, faktoring na kontrahenta ze Szwecji, faktoring na kontrahenta z Hiszpanii, faktorng międzynarodowy, firmy faktoringowe Poznań, faktoring Warszawa, faktoring Kraków, faktoring Wrocław, faktoring Rzeszów, faktroing Lublin, faktoring Leszno, faktoring Piła, faktoring Katowice, faktoring Bydgoszcz, faktoring Toruń, faktoring Szczecin, faktoring Zielona Góra, faktoring Gorzów Wielkopolski, faktoring Konin, faktoring Turek, faktoring Łódź, fakoring bez BIK, faktoring bez KRD, faktoring bez BIK KRD, faktoring odwrócony, kredyty dla firm Poznań; pożyczka dla firmy Poznań; kredyty korporacyjne Poznań; kredyty obrotowe Poznań; bank dla firm Poznań; kredyty dla jednoosobowej działalności gospodarczej Poznań; kredyty dla spółek z o.o. Poznań; kredyty inwestycyjne Poznań; kredyty dla firm Szamotuły; kredyty dla firm Środa Wielkopolska; kredyty dla firm Czarnków; kredyty dla firm Mosina; kredyty dla firm Buk; kredyty dla firm Opalenica; kredyty dla firm Grodzisk Wielkopolski, kredyty dla firm Nowy Tomyśl, pożyczki dla firm Poznań, pozabankowe pożyczki dla firm Poznań, szybkie pożyczki dla firm Poznań, kredyty dla firm Poznań, kredyty na rozwój działalności Poznań, kredyty dla jednoosobowych działalności Poznań, finansowanie spółek Poznań, kredyty obrotowe Poznań, kredyty inwestycyjne Poznań, factoring Poznań, faktoring Poznań, doradca firmowy Poznań, factoring w Poznaniu, doradca factoringowy w Poznaniu, doradca factoringu Poznań, kredyty na firmę Poznań, pożyczki firmowe Wronki, kredyty dla firm Wronki, kredyt dla firmy poznan, doradca kredytow firmowych poznan, pozabankowe pozyczki firmowe Poznan, kredyt inwestycyjny Poznań, kredyt inwestycyjny Poznań dla firm, kredyt inwestycyjny dla firm Poznań, kredyt obrotowy dla firm Poznań, kredyty obrotowe dla firm Poznań, kredyt obrotowy Poznań, kredyty obrotowe Poznań, pożyczka inwestycyjna Poznań, pożyczka inwestycyjna dla firm Poznań, pożyczka obrotowa Poznań, pożyczki obrotowe Poznań, kredyt gotówkowy dla firm Poznań, kredyty gotówkowe dla firm Poznań, pożyczki gotówkowe dla firm Poznań, pożyczka gotówkowa dla firm Poznań, factoring bez BIK, factoring bez KRD
Ostatnia aktualizacja: 07 lut 2023
Strona główna - home page Kredyt gotówkowy Poznań, Kredyt konsolidacyjny Poznań Kredyt hipoteczny Poznań Pożyczki pozabankowe Poznań Kredyty dla firm Poznań Kredyty dla rolników Poznań Kredyt samochodowy Poznań Leasing Poznań Pożyczki pozabankowe dla firm Kontakt