Kredyt Konsolidacyjny Poznań | Pożyczka konsolidacyjna

Kompleksowa obsługa kredytów konsolidacyjnych

15 banków w 1 miejscu oferujących kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczenia hipotecznego oraz pożyczkę konsolidacyjną pod zabezpieczenie posiadanej przez Klienta nieruchomości.

Możliwość konsolidacji pożyczek pozabankowych – w wybranych bankach.

Możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel – jeśli zdolność wnioskodawcy na to pozwoli.

Pomagamy BEZPŁATNIE od ponad 12 lat.

Brak dodatkowych opłat i prowizji za pośrednictwo.

Jesteśmy lokalną, rodzinną firmą z siedzibą w Poznaniu.

Jesteśmy w rejestrze pośredników kredytu konsumenckiego prowadzonym przez KNF – nasz nr pośrednika to RPK008602, a także w wykazie agentów pośredników kredytu hipotecznego prowadzonym przez KNF – nasz nr Agenta to RHA0002855.

Co możemy zaproponować?

Kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczenia hipotecznego:

 • Kredyt konsolidacyjny z oferty wielu banków,
 • Okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy,
 • Możliwość łączenia kilku dochodów,
 • Oprocentowanie stałe lub zmienne – do wyboru przez Klienta.

Pożyczka konsolidacyjna pod zabezpieczenie nieruchomości:

 • Kredyt/pożyczka konsolidacyjna – hipoteczna z oferty wielu banków,
 • Okres finansowania od 3 miesięcy do 25 lat,
 • Nawet do 75% wartości nieruchomości,
 • Możliwość łączenia kilku dochodów,
 • Oprocentowanie stałe lub zmienne – do wyboru przez Klienta.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu

 • Kontakt z oddziałami – lista wraz z mapką poniżej,
 • Wypełnij formularz na dole strony.

Zapraszamy do naszego biura

HAPPY CREDIT POZNAŃ
ul. Głogowska 45
tel. 665 74 74 74
tel. 663 28 28 28
tel. 661 460 860

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku
w godz. od 9:00 do 17:00.

NAPISZ DO NAS


Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

*Rozumiem, że wysyłając zapytanie o ofertę kredytową lub o inny produkt lub usługę, zawarte w niniejszym formularzu, jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny oraz e-mail`owy w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FHU BART moich danych osobowych w celach informacyjnych, handlowych i marketingowych, w tym profilowania, dotyczących produktów i usług dostępnych w FHU BART w szczególności w zakresie pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, w tym także przygotowania i przedstawienia oferty handlowej Partnerów współpracujących z FHU BART.

Podstawę prawną przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda, która może być wycofana w każdym czasie.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FHU BART informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług dostępnych w FHU BART w szczególności w zakresie pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, w tym także oferty handlowej Partnerów współpracujących z FHU BART, wybierając jako formę kontaktu:
*połączenia głosowe – rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe (podstawę prawną stanowi art. 172 Prawa telekomunikacyjnego).
*wiadomości elektroniczne – e-mail, sms/mms, portale społecznościowe (podstawę prawną stanowi art. 10 ust. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Powyższe zgody na komunikację mogą być wycofane w każdym czasie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FHU BART. Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: FHU BART. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora oraz udzielona przez Ciebie zgoda na kontakt telefoniczny, którą udzielasz klikając przycisk "Wyślij". Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest FHU BART NIP 781-185-27-75 z siedzibą w Poznaniu, ul. Świecka 7/9, 60-454 Poznań. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia, w tym kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych FHU BART w zakresie pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowego lub realizacji usług płatniczych, a także przedstawienia oferty handlowej dostawców tych produktów i usług. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych i kategoriach odbiorców danych, można znaleźć klikając tutaj.

Na podstawie 58 opinii
Timber Direct Sp. z o.o.
Timber Direct Sp. z o.o.
17/01/2023
Współpraca z Panem Bartkiem przy pierwszym leasingu przebiegła szybko i przyjemnie, dlatego wróciliśmy z większym wyzwaniem. Mimo przeszkód mogliśmy liczyć na Pana Bartka na każdym etapie. Za zaangażowanie i profesjonalną obsługę jesteśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy 🙂
Damian Magdziarek
Damian Magdziarek
13/09/2022
Współpraca z Panem Bartkiem oceniam na najwyższym poziomie. Pełne zaangażowanie, w moim przypadku leasing dostałem bez problemu. Na pewno będę kontynuował współpracę. 😉
Paweł Dawid
Paweł Dawid
31/07/2022
Dziękujemy serdecznie za pomoc przy załatwieniu formalności w związku z kredytem hipotetycznym. Bardzo kompetetna, rzeczowa i miła obsługa ze strony Pani Martyny. Wsparcie i zrozumienie przydało się szczególnie w tych ciężkich czasach dla kredytobiorców. Wszystko zostało przystępnie i na spokojnie objaśnione wraz ze wskazaniem możliwych prognoz na przyszłość. Całość formalności poszła sprawnie, a do miesiąca udało nam się wszystko załatwić.
Mateusz Wudziński
Mateusz Wudziński
29/05/2022
Polecam Panią Paulinę, trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, kredyt hipoteczny przyznany w ciągu 4 dni. Pani Paulina bardzo pomocna i potrafiła w każdym momencie doradzić i cierpliwie wszystko wytłumaczyć. Przy następnej okazji na pewno skorzystam z usług Happy Credit.
Paweł Oleszek
Paweł Oleszek
26/05/2022
Najlepsze biuro doradztwa kredytowego wszech czasów!
Mateusz Sak
Mateusz Sak
07/05/2022
Współpracowałem z Panem Bartkiem w ramach leasingu , Oceniam współpracę na bardzo wysokim poziomie. Bardzo duża wiedza,zrozumienie.Pan Bartek wyjaśnił wszystko,informacje które potrzebowałem dostałem na wystarczającym poziomie,Po podjęciu decyzji Szybkość działania,pomoc w uzyskaniu leasingu,wyjaśnienie,dostarczone dokumenty oraz pomoc w uzupełnieniu były zorganizowane celująco,Jestem zadowolony ze współpracy z zamiarem dalszej kontynuacji współpracy na przyszłość.
Krystian Katafoni
Krystian Katafoni
05/05/2022
W ciągu niecałego miesiąca udało się od stanu zerowego tj. etap poszukiwania mieszkania, uruchomić kredyt hipoteczny. Pani Marta cierpliwie i metodycznie odpowiadała na nasze pytania. Szybko reagowała i wykazywała się elastycznością w kontakcie z nami. Komunikacja przebiegała bardzo sprawnie. Bardzo polecam Happy Credit i Panią Martę.
Tomasz Wojcieszak
Tomasz Wojcieszak
29/03/2022
Bardzo polecam. Od momentu pierwszego spotkania w ciągu miesiąca udało się załatwić sprawę związaną z przeniesieniem kredytu do innego banku na lepszych warunkach. Kontakt z doradcą był możliwy nawet po godzinach pracy biura i zostało mi przedstawionych wiele różnych rozwiązań. Ułatwiło mi to wybór najlepszego a Pani Martyna bardzo rzetelnie doradziła.
Magdalena Szewczyk
Magdalena Szewczyk
20/03/2022
Serdecznie polecam współpracę z panią Pauliną. Przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego odpowiadała nam na wszystkie pytania - te trudne i te łatwe, co dla osób, które po raz pierwszy w życiu przystępują do kupna mieszkania, jest naprawdę bardzo ważne. Pani Paulina posiada duże doświadczenie i wiedzę, dzieli się wieloma cennymi radami, krok po kroku tłumaczy i wyjaśnia 🙂 Dzięki wsparciu cały ten proces był szybszy i mniej stresujący. Szczerze polecamy!

Oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Tagi: kredyty konsolidacyjne, kredyt konsolidacyjne Poznań, szybka konsolidacja Poznań, kredyty bankowe Poznań, konsolidacyjne kredyty bankowe Poznań, kredyt konsolidacyjny Poznań, tani kredyt konsolidacyjny Poznań, kredyt konsolidacyjny z szybką decyzją Poznań, kredyt konsolidacyjny z wypłatą na poczcie Poznań, pośrednik kredytów konsolidacyjnych Poznań, centrum kredytowe Poznań, Happy Credit Poznań, szybka konsolidacja Poznań, pożyczki Poznań, kredyty Szamotuły, kredyty Wągrowiec, pożyczka konsolidacyjna Poznań, doradztwo kredytowe Poznań, Happy Credit, kredyty konsolidacyjne Szamotuły, kredyty konsolidacyjne Wągrowiec, pożyczki konsolidacyjne Poznań, pożyczki konsolidacyjne Wronki, pożyczki konsolidacyjne Swarzędz, pożyczki konsolidacyjne Luboń, pożyczki konsolidacyjne Mosina, bank Szamotuły, bank Poznań, tani kredyt konsolidacyjny Poznań, najtańsze kredyty konsolidacyjne Poznań, banki Poznań, banki Szamotuły, kredyt konsolidacyjny umowa zlecenie Poznań, konsolidacja umowa o dzieło Poznań, niskie oprocentowanie Poznań, najtańsze kredyty konsolidacyjne Poznań, szybkie kredyty konsolidacyjne Poznań, szybkie i tanie kredyty Poznań, biuro kredytowe Poznań, pośrednik kredytowy Poznań, kredyty konsolidacyjne poznan, kredyty szamotuly, kredyty wagrowiec, najlepszy bank Poznań, doradca kredytowy Poznań, niezależni doradcy kredytowi Poznań, kredyty czek giro Poznań, biuro kredytowe Poznań, doradca kredytowy Szamotuły, finansowanie Poznań, szybkie finansowanie Szamotuły, pośrednik kredytowy na terenie Szamotuł, bankowy kredyt konsolidacyjny Poznań, bank kredyt Poznań, bank kredyt Szamotuły, bank kredyt Wągrowiec, oferta wielu banków Poznań, FINES Operator Bankowy, Happy Credit Poznań ul. Głogowska 45, kredyty Poznań Głogowska, pożyczki konsolidacyjne Poznań, pożyczka konsolidacyjna Poznań, pozyczki konsolidacyjne Poznan, pożyczki konsolidacyjne Środa Wielkopolska, pożyczki konsolidacyjne Mosina, pożyczki konsolidacyjne Buk, pożyczki konsolidacyjne Opalenica, pożyczki konsolidacyjne Nowy Tomyśl, pożyczki konsolidacyjne Grodzisk Wielkopolski, pożyczki konsolidacyjne Wronki, pożyczki konsolidacyjne Szamotuły, pożyczki konsolidacyjne Oborniki, pożyczki konsolidacyjne Swarzędz, pożyczki konsolidacyjne Luboń, pożyczki konsolidacyjne Środa Wlkp., pożyczki konsolidacyjne Sroda wlkp, pożyczki konsolidacyjne Czarnków, pożyczki konsolidacyjne Piła, pożyczki konsolidacyjne Września, pożyczki konsolidacyjne Stęszew, pożyczki konsolidacyjne Kościan, pożyczki konsolidacyjne Śrem, pożyczki konsolidacyjne Wolsztyn, niższe raty Poznań, konsolidacja Środa Wielkopolska, konsolidacja Mosina, konsolidacja Buk, konsolidacja Opalenica, konsolidacja Nowy Tomyśl, konsolidacja Grodzisk Wielkopolski, konsolidacja Wronki, konsolidacja Szamotuły, konsolidacja Oborniki, konsolidacja Swarzędz, konsolidacja Luboń, konsolidacja Środa Wlkp., konsolidacja kredytów Środa wlkp, konsolidacja Czarnków, konsolidacja Piła, konsolidacja Stęszew, konsolidacja Września, konsolidacja Kościan, konsolidacja Śrem, konsolidacja Wolsztyn, kredyty konsolidacyjne Środa Wielkopolska, kredyty konsolidacyjne Nowy Tomyśl, kredyty konsolidacyjne Grodzisk Wielkopolski, kredyty konsolidacyjne Jarocin, kredyty konsolidacyjne Wolsztyn, kredyty konsolidacyjne Kościan, kredyty konsolidacyjne Śrem, kredyty konsolidacyjne Poznań w jakim banku, kredyty konsolidacyjne Poznań doradca kredytowy, kredyty konsolidacyjne Poznań ekspert kredytowy,kredyty konsolidacyjne Poznań biuro kredytowe, kredyty konsolidacyjne Poznań gdzie dostanę, kredyty konsolidacyjne Poznań gdzie załatwię, kredyty konsolidacyjne Poznań umowa o pracę, kredyty konsolidacyjne Poznań umowa zlecenie, kredyty konsolidacyjne Poznań działalność gospodarcza, kredyty konsolidacyjne Poznań dla firm, kredyty konsolidacyjne Poznań dla rolników, kredyty konsolidacyjne Poznań na stałym oprocentowaniu,kredyty konsolidacyjne Poznań ze stałym oprocentowaniem, kredyty konsolidacyjne Poznań ze zmiennym oprocentowaniem, kredyty konsolidacyjne Poznań na zmiennym oprocentowaniu, kredyty konsolidacyjne Poznań RRSO, kredyty konsolidacyjne Poznań oprocentowanie, kredyty konsolidacyjne Poznań na jaki okres, kredyty konsolidacyjne Poznań jak załatwić, kredyty konsolidacyjne Poznań umowa o dzieło, kredyty konsolidacyjne Poznań kontrakt, kredyty konsolidacyjne Poznań emerytura, kredyty konsolidacyjne Poznań renta, kredyty konsolidacyjne Poznań zasiłek, kredyty konsolidacyjne Poznań 500+, pożyczki konsolidacyjne Poznań w jakim banku, pożyczki konsolidacyjne Poznań doradca kredytowy, pożyczki konsolidacyjne Poznań ekspert kredytowy, pożyczki konsolidacyjne Poznań biuro kredytowe, pożyczki konsolidacyjne Poznań gdzie dostanę, pożyczki konsolidacyjne Poznań gdzie załatwię, pożyczki konsolidacyjne Poznań umowa o pracę, pożyczki konsolidacyjne Poznań umowa zlecenie, pożyczki konsolidacyjne Poznań działalność gospodarcza, pożyczki konsolidacyjne Poznań dla firm, pożyczki konsolidacyjne Poznań dla rolników, pożyczki konsolidacyjne Poznań na stałym oprocentowaniu, pożyczki konsolidacyjne Poznań ze stałym oprocentowaniem, pożyczki konsolidacyjne Poznań ze zmiennym oprocentowaniem, pożyczki konsolidacyjne Poznań na zmiennym oprocentowaniu, pożyczki konsolidacyjne Poznań RRSO, pożyczki konsolidacyjne Poznań oprocentowanie, pożyczki konsolidacyjne Poznań na jaki okres, pożyczki konsolidacyjne Poznań jak załatwić, pożyczki konsolidacyjne Poznań umowa o dzieło, pożyczki konsolidacyjne Poznań kontrakt, pożyczki konsolidacyjne Poznań emerytura, pożyczki konsolidacyjne Poznań renta, pożyczki konsolidacyjne Poznań zasiłek, pożyczki konsolidacyjne Poznań 500+, pożyczka konsolidacyjna Poznań w jakim banku, pożyczka konsolidacyjna Poznań doradca kredytowy, pożyczka konsolidacyjna Poznań ekspert kredytowy, pożyczka konsolidacyjna Poznań biuro kredytowe, pożyczka konsolidacyjna Poznań gdzie dostanę, pożyczka konsolidacyjna Poznań gdzie załatwię, pożyczka konsolidacyjna Poznań umowa o pracę, pożyczka konsolidacyjna Poznań umowa zlecenie, pożyczka konsolidacyjna Poznań działalność gospodarcza, pożyczka konsolidacyjna Poznań dla firm, pożyczka konsolidacyjna Poznań dla rolników, pożyczka konsolidacyjna Poznań na stałym oprocentowaniu, pożyczka konsolidacyjna Poznań ze stałym oprocentowaniem, pożyczka konsolidacyjna Poznań ze zmiennym oprocentowaniem, pożyczka konsolidacyjna Poznań na zmiennym oprocentowaniu, pożyczka konsolidacyjna Poznań RRSO, pożyczka konsolidacyjna Poznań oprocentowanie,pożyczka konsolidacyjna Poznań na jaki okres, pożyczka konsolidacyjna Poznań jak załatwić, pożyczka konsolidacyjna Poznań umowa o dzieło, pożyczka konsolidacyjna Poznań kontrakt, pożyczka konsolidacyjna Poznań emerytura, pożyczka konsolidacyjna Poznań renta, pożyczka konsolidacyjna Poznań zasiłek, pożyczka konsolidacyjna Poznań 500+.
Ostatnia aktualizacja: 06 lut 2023
Strona główna - home page Kredyt gotówkowy Poznań, Kredyt konsolidacyjny Poznań Kredyt hipoteczny Poznań Pożyczki pozabankowe Poznań Kredyty dla firm Poznań Kredyty dla rolników Poznań Kredyt samochodowy Poznań Leasing Poznań Pożyczki pozabankowe dla firm Kontakt