Kredyt gotówkowy Poznań | Pożyczka gotówkowa

Slider

Kompleksowa obsługa kredytów gotówkowych

15 banków w 1 miejscu oferujących kredyt gotówkowy.

Kilkadziesiąt instytucji pożyczkowych (pozabankowych) oferujących pożyczkę gotówkową.

Pomagamy BEZPŁATNIE od ponad 12 lat.

Brak dodatkowych opłat i prowizji za pośrednictwo.

Jesteśmy lokalną, rodzinną firmą z siedzibą w Poznaniu.

Jesteśmy w wykazie pośredników kredytu konsumenckiego prowadzonym przez KNF – nasz nr pośrednika to RPK008602.

Co możemy zaproponować?

 • Kredyt gotówkowy i pożyczka gotówkowa z oferty wielu banków i firm pożyczkowych,
 • Kredyt i pożyczka gotówkowa na dowolny cel (w tym także na spłatę innych zobowiązań – kredyt konsolidacyjny),
 • Możliwość łączenia kilku źródeł dochodów,
 • Możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy / pożyczkę gotówkową samodzielnie lub z inną osobą,
 • Kredyt gotówkowy ze stałym i zmiennym oprocentowaniem – do wyboru.
 • Okres finansowania: kredyt gotówkowy od 3 do 120 m-cy, pożyczka gotówkowa od 3 do 84 m-cy.
 • Kredyt gotówkowy od 1000 do 300.000 zł, a kredyt gotówkowy dla firm do 1.000.000 zł (bez hipoteki) lub więcej pod zabezpieczenie hipoteczne.
 • Pożyczka gotówkowa od 1000 do 25.000 zł na oświadczenie o dochodach.
 • Kredyt gotówkowy do 150.000 zł bez zgody współmałżonka.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

 • Kontakt z naszym biurem w Poznaniu,
 • Wypełnij formularz na dole strony.

Zapraszamy do naszego biura

HAPPY CREDIT POZNAŃ
ul. Głogowska 45
tel. 665 74 74 74
tel. 663 28 28 28
tel. 661 460 860

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku
w godz. od 9:00 do 17:00.

NAPISZ DO NAS


Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

*Rozumiem, że wysyłając zapytanie o ofertę kredytową lub o inny produkt lub usługę, zawarte w niniejszym formularzu, jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny oraz e-mail`owy w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FHU BART moich danych osobowych w celach informacyjnych, handlowych i marketingowych, w tym profilowania, dotyczących produktów i usług dostępnych w FHU BART w szczególności w zakresie pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, w tym także przygotowania i przedstawienia oferty handlowej Partnerów współpracujących z FHU BART.

Podstawę prawną przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda, która może być wycofana w każdym czasie.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FHU BART informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług dostępnych w FHU BART w szczególności w zakresie pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, w tym także oferty handlowej Partnerów współpracujących z FHU BART, wybierając jako formę kontaktu:
*połączenia głosowe – rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe (podstawę prawną stanowi art. 172 Prawa telekomunikacyjnego).
*wiadomości elektroniczne – e-mail, sms/mms, portale społecznościowe (podstawę prawną stanowi art. 10 ust. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Powyższe zgody na komunikację mogą być wycofane w każdym czasie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FHU BART. Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: FHU BART. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora oraz udzielona przez Ciebie zgoda na kontakt telefoniczny, którą udzielasz klikając przycisk "Wyślij". Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest FHU BART NIP 781-185-27-75 z siedzibą w Poznaniu, ul. Świecka 7/9, 60-454 Poznań. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia, w tym kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych FHU BART w zakresie pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowego lub realizacji usług płatniczych, a także przedstawienia oferty handlowej dostawców tych produktów i usług. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych i kategoriach odbiorców danych, można znaleźć klikając tutaj.

Na podstawie 58 opinii
Timber Direct Sp. z o.o.
Timber Direct Sp. z o.o.
17/01/2023
Współpraca z Panem Bartkiem przy pierwszym leasingu przebiegła szybko i przyjemnie, dlatego wróciliśmy z większym wyzwaniem. Mimo przeszkód mogliśmy liczyć na Pana Bartka na każdym etapie. Za zaangażowanie i profesjonalną obsługę jesteśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy 🙂
Damian Magdziarek
Damian Magdziarek
13/09/2022
Współpraca z Panem Bartkiem oceniam na najwyższym poziomie. Pełne zaangażowanie, w moim przypadku leasing dostałem bez problemu. Na pewno będę kontynuował współpracę. 😉
Paweł Dawid
Paweł Dawid
31/07/2022
Dziękujemy serdecznie za pomoc przy załatwieniu formalności w związku z kredytem hipotetycznym. Bardzo kompetetna, rzeczowa i miła obsługa ze strony Pani Martyny. Wsparcie i zrozumienie przydało się szczególnie w tych ciężkich czasach dla kredytobiorców. Wszystko zostało przystępnie i na spokojnie objaśnione wraz ze wskazaniem możliwych prognoz na przyszłość. Całość formalności poszła sprawnie, a do miesiąca udało nam się wszystko załatwić.
Mateusz Wudziński
Mateusz Wudziński
29/05/2022
Polecam Panią Paulinę, trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, kredyt hipoteczny przyznany w ciągu 4 dni. Pani Paulina bardzo pomocna i potrafiła w każdym momencie doradzić i cierpliwie wszystko wytłumaczyć. Przy następnej okazji na pewno skorzystam z usług Happy Credit.
Paweł Oleszek
Paweł Oleszek
26/05/2022
Najlepsze biuro doradztwa kredytowego wszech czasów!
Mateusz Sak
Mateusz Sak
07/05/2022
Współpracowałem z Panem Bartkiem w ramach leasingu , Oceniam współpracę na bardzo wysokim poziomie. Bardzo duża wiedza,zrozumienie.Pan Bartek wyjaśnił wszystko,informacje które potrzebowałem dostałem na wystarczającym poziomie,Po podjęciu decyzji Szybkość działania,pomoc w uzyskaniu leasingu,wyjaśnienie,dostarczone dokumenty oraz pomoc w uzupełnieniu były zorganizowane celująco,Jestem zadowolony ze współpracy z zamiarem dalszej kontynuacji współpracy na przyszłość.
Krystian Katafoni
Krystian Katafoni
05/05/2022
W ciągu niecałego miesiąca udało się od stanu zerowego tj. etap poszukiwania mieszkania, uruchomić kredyt hipoteczny. Pani Marta cierpliwie i metodycznie odpowiadała na nasze pytania. Szybko reagowała i wykazywała się elastycznością w kontakcie z nami. Komunikacja przebiegała bardzo sprawnie. Bardzo polecam Happy Credit i Panią Martę.
Tomasz Wojcieszak
Tomasz Wojcieszak
29/03/2022
Bardzo polecam. Od momentu pierwszego spotkania w ciągu miesiąca udało się załatwić sprawę związaną z przeniesieniem kredytu do innego banku na lepszych warunkach. Kontakt z doradcą był możliwy nawet po godzinach pracy biura i zostało mi przedstawionych wiele różnych rozwiązań. Ułatwiło mi to wybór najlepszego a Pani Martyna bardzo rzetelnie doradziła.
Magdalena Szewczyk
Magdalena Szewczyk
20/03/2022
Serdecznie polecam współpracę z panią Pauliną. Przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego odpowiadała nam na wszystkie pytania - te trudne i te łatwe, co dla osób, które po raz pierwszy w życiu przystępują do kupna mieszkania, jest naprawdę bardzo ważne. Pani Paulina posiada duże doświadczenie i wiedzę, dzieli się wieloma cennymi radami, krok po kroku tłumaczy i wyjaśnia 🙂 Dzięki wsparciu cały ten proces był szybszy i mniej stresujący. Szczerze polecamy!

Treść ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Tagi: kredyty gotówkowe, kredyt gotówkowy Poznań, szybka gotówka Poznań, kredyty bankowe Poznań, gotówkowe kredyty bankowe Poznań, kredyt gotówkowy Poznań, tani kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy z szybką decyzją Poznań, kredyt gotówkowy z wypłatą na poczcie Poznań, gotówka na dowolny cel Poznań, kredyt na dowolny cel Poznań, kredyt gotówkowy bez wykazywania celu kredytowania Poznań, pośrednik kredytów gotówkowych Poznań, centrum kredytowe Poznań, Happy Credit Poznań, szybka gotówka Poznań, pożyczki Poznań, kredyty Szamotuły, kredyty Wągrowiec, pożyczka gotówkowa Poznań, gotówka dla rolnika Szamotuły, finansowanie Wągrowiec, doradztwo kredytowe Poznań, Happy Credit, kredyty gotówkowe Szamotuły, kredyty gotówkowe Wągrowiec, pożyczki gotówkowe Poznań, pożyczki gotówkowe Wronki, pożyczki gotówkowe Swarzędz, pożyczki gotówkowe Luboń, pożyczki gotówkowe Mosina, bank Szamotuły, bank Poznań, tani kredyt gotówkowy Poznań, natańsze kredyty gotówkowe Poznanń, banki Poznań, banki Szamotuły, kredyt umowa zlecenie Poznań, kredyt umowa o dzieło Poznań, niskie oproecentowanie Poznań, najtańsze kredyty gotówkowe Poznań, szybkie kredyty gotówkowe Poznań, szybkie i tanie kredyty Poznań, biuro kredytowe Poznań, pośrednik kredytowy Poznań, kredyty gotowkowe poznan, kredyty szamotuly, kredyty wagrowiec, najlepszy bank Poznań, doradca kredytowy Poznań, niezależni doradcy kredytowi Poznań, kredyty czek gito Poznań, biuro kredytowe Poznań, doradca kredytowy Szamotuły, finansowanie Poznań, szybkie finansowanie Szamotuły, pośrednik kredytowy na terenie Szamotuł, bankowy kredyt gotówkowy Poznań, bank kredyt Poznań, bank kredyt Szamotuły, bank kredyt Wągrowiec, pożyczka na dowolny cel Poznań, kredyt na dowolny cel Poznań, kredyt remontowy Poznań, kredyt na remont Poznań, kredyt na niespodziewane wydatki Poznań, oferta wielu banków Poznań, Happy Credit Poznań ul. Głogowska 45, kredyty Poznań Głogowska, pożyczki gotówkowe Poznań, pożyczka gotówkowa Poznań, pozyczki gotowkowe Poznan, pożyczki Poznań, pożyczka Poznań, bank kredyt gotówkowy Poznań, najtańsze kredyty gotówkowe Poznań, kredyt remontowy Poznań, kredyty remontowe Poznań, pożyczka remontowa Poznań, pożyczki remontowe Poznań, kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy Poznań Głogowska, kredyt gotówkowy Poznań Łazarz, kredyt gotówkowy Poznań Rataje, kredyt gotówkowy Poznań Górczyn, kredyt gotówkowy Poznań Stare Miasto, kredyt gotówkowy Poznań Święty Marcin, kredyt gotówkowy Poznań Dąbrowskiego, kredyt gotówkowy Poznań Jeżyce, kredyt gotówkowy Poznań Grunwald, kredyt gotówkowy Poznań Wilda, kredyt gotówkowy Swarzędz, kredyt gotówkowy Luboń, tani kredyt gotówkowy Poznań, bank kredyt gotówkowy Poznań, gdzie po kredyt gotówkowy Poznań, doradca kredyt gotówkowy Poznań, pośrednik kredyt gotówkowy Poznań, szybki kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy Poznań na oświadczenie, kredyt gotówkowy na oświadczenie Poznań, zdolność kredyt gotówkowy Poznań, porównanie ofert kredyt gotówkowy Poznań, jaka rata kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy na przelew Poznań, kredyt gotówkowy w banku Poznań, bank kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy stała rata Poznań, stała rata kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy ze stałą ratą Poznań, kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem Poznań, kredyt gotówkowy na zaświadczenie Poznań, kredyt gotówkowy na oświadczenie Poznań, kredyt gotówkowy w banku, kredyt gotówkowy w banku Poznań, bank kredyt gotówkowy Poznań, bankowy kredyt gotówkowy Poznań, kredyt gotówkowy Poznań ul. Głogowska 45, kredyty gotówkowe Poznań, kredyt gotowkowy Poznan, kredyty gotowkowe Poznań, pożyczka gotówkowa, pożyczka gotówkowa Poznań, pożyczka gotówkowa w Poznaniu, pożyczki gotówkowe Poznań, pożyczki gotówkowe w Poznaniu, gdzie po kredyt gotówkowy Poznań, tani kredyt gotówkowy Poznań, doradca kredyt gotówkowy Poznań, doradca pożyczka gotówkowa Poznań, kredyt gotówkowy Poznań ze stałym oprocentowaniem, kredyt gotówkowy Poznań ze zmiennym oprocentowaniem, Kredyty gotówkowe Poznań opinie. Kredyty gotowkowe Poznań kalkualtor. Kredyty gotówkowe Poznań bezpłatne porównanie oferty. Kredyty gotówkowe Poznań na dowolny cel. Kredyty gotówkowe Poznań umowa o pracę. Kredyty gotówkowe Poznań umowa zlecenie. Kredyty gotówkowe Poznań umowa o dzieło. Kredyty gotówkowe Poznań emerytura. Kredyty gotówkowe Poznań renta. Kredyty gotówkowe Poznań własna działalność gospodardcza. Kredyt gotówkowy Poznań dochód zagraniczny. Kredyt gotówkowy Poznań na oświadczenie o dochodach. Kredyt gotówkowy Poznań na spłatę innych kredytów. Jaki bank Kredyt gotówkowy Poznań. Bankowy Kredyt gotówkowy Poznań. Kredyt gotówkowy Poznań lista banków. Gdzie porównać oferty na Kredyt gotówkowy Poznań. Pożyczka gotówkowa Poznań umowa o pracę. Pożyczka gotówkowa Poznań emerytura. Pożyczka gotówkowa Poznań renta. Pożyczka gotówkowa Poznań działalność gopodarcza. Pożyczka gotówkowa Poznań na cel dowolny. Pożyczka gotówkowa Poznań na spłatę innych pożyczek. Pożyczka gotówkowa Poznań na cel dowolny. Pożyczka gotówkowa Poznań lista banków. Pożyczki gotówkowe Poznań doradca. Pożyczki gotówkowe Poznań doradca finansowy. Pożyczki gotówkowe Poznań lista banków. Pożyczki gotówkowe Poznań gdzie szukać. Pożyczki gotówkowe Poznań na oświadczenie o dochodach. Pożyczki gotówkowe Poznań opinie. Pożyczki gotówkowe Poznań opinia. Kredyty gotówkowe Poznań najlepsze opinie. Kredyt gotówkowy Poznań w Happy Credit Eskperci Finansowi Poznań ul. Głogowska 45. Pożyczki gotówkowe Poznań stałe oprocentowanie. Pożyczki gotówkowe Poznań zmienne oprocentowanie. Kredyt gotówkowy Poznań stałe oprocentowanie. Kredyt gotówkowy Poznań zmiene oprocentowanie. Kredyt gotówkowy Poznań stała stopa procentowa. Kredyt gotówkowy Poznań zmienna stopa procentowa. Pożyczka gotówkowa Poznań stała stopa procentowa. Pożyczka gotówkowa Poznań zmienna stopa procentowa, pożyczki gotówkowe Poznań, pożyczki gotówkowe Poznań Głogowska 45, pożyczki gotówkowe Poznań opinie, pożyczki gotówkowe Poznań w jakim banku, pożyczki gotówkowe Poznań gdzie dostanę, pożyczki gotówkowe Poznań doradca kredytowy, pożyczki gotówkowe Poznań biuro kredytowe, pożyczki gotówkowe Poznań stałe oprocentowanie, pożyczki gotówkowe Poznań ze stałym oprocentowaniem, pożyczki gotówkowe Poznań ze zmiennym oprocentowaniem, pożyczki gotówkowe Poznań emerytura, pożyczki gotówkowe Poznań renta, pożyczki gotówkowe Poznań umowa o pracę, pożyczki gotówkowe Poznań umowa zlecenie, pożyczki gotówkowe Poznań umowa o dzieło, pożyczki gotówkowe Poznań kontrakt, pożyczki gotówkowe Poznań dla firm, pożyczki gotówkowe Poznań dla rolników, pożyczki gotówkowe Poznań jakie dokumenty, pożyczki gotówkowe Poznań biuro kredytowe, pożyczki gotówkowe Poznań bank, pożyczki gotówkowe Poznań w jakim banku, pożyczki gotówkowe Poznań lista banków, pożyczki gotówkowe Poznań opinie, pożyczki gotówkowe Poznań zdolność, pożyczki gotówkowe Poznań, pożyczka gotówkowa Poznań, pożyczka gotówkowa Poznań Głogowska 45, pożyczka gotówkowa Poznań opinie, pożyczka gotówkowa Poznań w jakim banku, pożyczka gotówkowa Poznań gdzie dostanę, pożyczka gotówkowa Poznań doradca kredytowy, pożyczka gotówkowa Poznań biuro kredytowe, pożyczka gotówkowa Poznań stałe oprocentowanie, pożyczka gotówkowa Poznań ze stałym oprocentowaniem, pożyczka gotówkowa Poznań ze zmiennym oprocentowaniem, pożyczka gotówkowa Poznań emerytura, pożyczka gotówkowa Poznań renta, pożyczka gotówkowa Poznań umowa o pracę, pożyczka gotówkowa Poznań umowa zlecenie, pożyczka gotówkowa Poznań umowa o dzieło, pożyczka gotówkowa Poznań kontrakt, pożyczka gotówkowa Poznań dla firm, pożyczka gotówkowa Poznań dla rolników, pożyczka gotówkowa Poznań jakie dokumenty, pożyczka gotówkowa Poznań biuro kredytowe, pożyczka gotówkowa Poznań bank, pożyczka gotówkowa Poznań w jakim banku, pożyczka gotówkowa Poznań lista banków, pożyczka gotówkowa Poznań opinie, pożyczka gotówkowa Poznań zdolność, pożyczka gotówkowa Poznań.
Ostatnia aktualizacja: 06 lut 2023
Strona główna - home page Kredyt gotówkowy Poznań, Kredyt konsolidacyjny Poznań Kredyt hipoteczny Poznań Pożyczki pozabankowe Poznań Kredyty dla firm Poznań Kredyty dla rolników Poznań Kredyt samochodowy Poznań Leasing Poznań Pożyczki pozabankowe dla firm Kontakt