O NAS

MISJA

Jesteśmy Ekspertami Finansowymi. Dzięki temu Klient ma pewność, że nasza rekomendacja będzie zawsze obiektywna. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu kredytowego i w razie potrzeby pozostajemy w kontakcie nawet po wypłacie środków. Misją naszej firmy jest zadowolenie Klienta ze słusznego wyboru naszych usług.

Od ponad 7 lat zajmujemy się profesjonalnie doradzaniem w różnego rodzaju kredytach, pożyczkach, leasingach i innych rodzajach finansowania w 11 oddziałach na terenie Wielkopolski oraz przez swoich doradców mobilnych. Współpracujemy z licznymi bankami, firmami pożyczkowymi i leasingowymi dostępnymi na polskim rynku.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy ma inne potrzeby i wymagania. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne uzyskujące dochody z różnych źródeł jak i podmioty prawne.

Klientom, którzy korzystają z naszych usług pomagamy w wyszukaniu i w wyborze korzystnej dla nich oferty, doradzamy jak rozwiązać ich finansowe problemy oraz pomagamy przejść kolejne etapy uzyskania finansowania od kompletowania wymaganych dokumentów przez złożenie wniosku, aż do wypłaty kredytu, a często, w razie potrzeby Klienta, nawet wiele lat po podpisaniu umowy. Wyjaśniamy wszelkie niejasności i tłumaczymy niekiedy trudne pojęcia bankowe. Robimy wszystko tak, by Klient wyszedł od nas zadowolony i pewny słusznego wyboru oraz by mógł z czystym sumieniem wrócić do nas w przyszłości, by skorzystać z innych naszych usług/produktów i by mógł polecać nas innym wśród rodziny, znajomych, współpracowników itd.

Nagrody i wyróżnienia:

Nasze firma otrzymała wyróżnienie w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości 2017r. w kategorii "MIKROPRZEDSIĘBIORCA"
Wyróżnienie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii

Autoryzowany przedstawiciel

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu banków i firm pożyczkowych. Zaufały nam już tysiące Klientów. Wyjaśniamy wszelkie pytania i wątpliwości na każdym etapie wnioskowania o kredyt.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:
- kontakt z oddziałami – kliknij tutaj

- wypełnij formularz
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać na temat interesującej Cię oferty.