O NAS

MISJA

Jesteśmy Niezależnymi Ekspertami Finansowymi. Dzięki temu Klient ma pewność, że nasza rekomendacja będzie zawsze obiektywna. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie wnioskowania o wybrany produkt i w razie potrzeby staramy się pomóc także wiele lat po podpisaniu umowy. Misją naszej firmy jest zadowolenie Klienta ze słusznego wyboru naszych usług.

Od ponad 2010r. zajmujemy się profesjonalnie doradzaniem w kredytach, pożyczkach, leasingach i innych rodzajach finansowania w 12 oddziałach na terenie Wielkopolski oraz przez swoich doradców mobilnych na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma bankami, firmami leasingowymi, faktoringowymi i pożyczkowymi.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy ma inne potrzeby i wymagania.

Wyjaśniamy wszelkie niejasności i tłumaczymy niekiedy trudne pojęcia bankowe. Robimy wszystko tak, by Klient wyszedł od nas zadowolony i pewny słusznego wyboru oraz by mógł z czystym sumieniem wrócić do nas w przyszłości, by skorzystać z innych naszych usług/produktów i by mógł polecać nas innym wśród rodziny, znajomych, współpracowników itd.

Zaufało nam już tysiące Klientów z całej Polski!

Nagrody i wyróżnienia:

Nasze firma otrzymała wyróżnienie w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości 2017r. w kategorii "MIKROPRZEDSIĘBIORCA"
Wyróżnienie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii

Autoryzowany przedstawiciel

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu banków i firm pożyczkowych. Zaufały nam już tysiące Klientów. Wyjaśniamy wszelkie pytania i wątpliwości na każdym etapie wnioskowania o kredyt.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:
- kontakt z oddziałami – kliknij tutaj

- wypełnij formularz
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać na temat interesującej Cię oferty.